O lulakach

Lulaki to pracownia artystyczna, w której powstają zabawki ręcznie robione zarówno dla dzieci i dorosłych. Marka Lulaki, istnieje na rynku od 2013 roku, a jej początki to splot wielu okoliczności: pasji do projektowania i szycia, potrzeby połączenia pracy z opieką nad dziećmi oraz chęcią podejmowania wyzwań. To również zasługa dzieci, które odgrywają istotną rolę w procesie twórczym Lulaków, testując i inspirując jednocześnie. Mimo, że przedsiębiorczość była nam obca, a początki niezmiernie trudne, każdy dzień przynosił bagaż nowych doświadczeń, które działały na nas jak woda na młyn. I tak oto w ten sposób narodził się lulakowy biznes.

  

To co nas wyróżnia - wszystkie Lulaki szyte są ręcznie. Szyjemy z pasją, precyzją i dbałością o każdy szczegół, tylko z wysokiej jakości tkanin i bezpiecznych materiałów dla dzieci. Oryginalność - podążamy za modą projektując nowe kolekcje zabawek, bo ta zmienna jest. Nasze Lulaki to również element wystroju wnętrz, bo w aranżacji domowego wnętrza istotną rolę odgrywają właśnie dodatki. Kluczowym elementem dla nas jest jakość, a o jakości mówimy wówczas, gdy tym co do nas wraca są klienci, a nie produkty. To motto jest nam bardzo bliskie, stąd nasze zabawki projektowane są i tworzone zgodnie z obowiązującymi normami i wymaganiami bezpieczeństwa. Na rynku jest wiele tego typu produktów, ale Lulaki są jednymi z nielicznych zabawek szytych ręcznie z nadanym certyfikatem CE.

  

Lulaki Mariusz Szyszka

NIP:  5542472695 REGON: 341494469

ul Osiedlowa 14/16 85-799 Bydgoszcz
e-mail: kontakt@lulaki.pl
tel: +48 786-819-454

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Korzystając ze sklepu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej.