Przytulanka z imieniem

Jeśli jesteś zainteresowany(a) przytulanką z imieniem lub inną formą personalizacji Lulaka w postaci haftu, a nie znajdujesz odpowiedzi poniżej, zadzwoń pod numer +48 786-819-454, a wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Na czym polega personalizacja Lulaka?

Haft wykonany nowoczesną, komputerową hafciarką firmy Janome. Dostępne są dwie opcje:

  •          Standardowa – haft w postaci imienia i/lub daty na ubranku Lulaka.
  •          Niestandardowa – dowolny haft po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym z nami.

Ile kosztuje personalizacja?

Standardowa personalizacja to dodatkowe 20zł do ceny Lulaka. Cena za niestandardową opcja ustalana jest indywidualnie w zależności od skomplikowania projektu.  

Jak zamówić spersonalizowanego Lulaka?

Na stronie produktu znajduję się pole wyboru „Haft”. Należy wybrać opcje z haftem i w komentarzu zamówienia podać treść do wyhaftowania.

Jak szybko trwa realizacja zamówienia na spersonalizowanego Lulaka?

Tradycyjne zamówienia wysyłane są nie później niż 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie w dni robocze. Realizacja standardowej personalizacji, może wydłużyć realizację do 72 godzin.

Czy wszystkie Lulaki można personalizować?

Nie wszystkie Lulaki da się spersonalizować. Część z nich z uwagi na materiał z jakiego są uszyte, nie nadaje się do haftu. W takim przypadku opcja personalizacji jest niedostępna.

Czy mogę zwrócić spersonalizowanego Lulaka?

Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku towaru wyprodukowanego według specyfikacji Klienta tj. wykonania przytulanki na zamówienie, która każdorazowo traktowana jest, jako produkt wykonany według indywidualnego zamówienia Klienta i ściśle związany z jego osobą.

Produkt dodany do listy życzeń

Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Korzystając ze sklepu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Czytaj więcej.