królik maxi XXL

Jest 12 produktów.

Królik Maxi – olbrzym wśród Lulaków. Miękka zabawka handmade XXL mierząca około 110cm. 

Pokaż 1 - 12 z 12 produktów
 • Królik Emma XXL

  Królik Emma XXL to miłośniczka tajemniczego świata baśni. Ta ręcznie szyta zabawka, ubrana jest w białą, bawełnianą koszulkę z różową koronką przy rękawach oraz szarą tutu i szare getry. Przytulanka wypełniona jest antyalergiczną włókniną silikonową i mierzy aż 110cm. Uroku dodaje różowa kokardka przy uszkach.

  189,00 zł
 • Królik Antek XXL

  Ręcznie szyty królik Antek w rozmiarze XXL czyli Lulak maxi – największy rozmiar w ofercie sklepu. Przytulanka wykonana jest ze 100% bawełny, ubrana w białą bluzę z motywem tipi oraz szare dresowe spodnie. Ta ręcznie robiona zabawka mierzy około 110cm, a jej wypełnienie stanowi antyalergiczna kulka silikonowa.

  189,00 zł
 • Królik Wojtek XXL

  Był za mały, by zostać strażakiem. Urósł do rozmiarów XXL i dziś mierzy około 110cm. Ręcznie szyta przytulanka XXL królik Wojtek wykonany ze 100% bawełny. Zabawka ubrana jest w błękitną, dresową bluzę z motywem galaktyki oraz szare dresowe spodnie, natomiast wypełnienie stanowi antyalergiczna kulka silikonowa.

  189,00 zł
 • Królik Jaśmina XXL

  Troszkę złośliwa i wybuchowa, ale jednocześnie sprytna i dobra – taka jest Jaśmina, ręcznie szyta przytulanka z kategorii Lulaków XXL. Zabawka wypełniona jest antyalergiczną kulką silikonową i mierzy około 110cm. Ubrana jest w szarą, dresową bluzę z aplikacją pudrowej gwiazdki, szare getry, oraz tiulową, różową spodniczkę.

  189,00 zł
 • Królik Marcelina XXL

  Lubi, kiedy dużo dzieje się wokół niej. Ta ręcznie wykonana zabawka uszyta jest z bawełny, a środek wypełnia antyalergiczna włóknina silikonowa. Ubrana jest w bawełnianą koszulkę z motywem piór oraz tiulową spódniczkę w kolorze aqua. Przytulanka mierzy około 110cm.

  189,00 zł
 • Królik Kornelia XXL

  Zawsze uśmiechnięta, kipiąca pozytywną energią i radością. To nie kto inny, jak ręcznie robiona zabawka, królik Kornelia w wersji XXL. Przytulanka mierzy około 110cm, wykonana jest ze 100% bawełny a jej wnętrze wypełnia silikonowa, antyalergiczna włóknina. Zabawka ubrana jest w różowe krótkie spodenki oraz białą tunikę we wzory ptaszków.

  179,00 zł
 • Królik XXL lulaki przytulanka Królik XXL lulaki przytulanka
  Oczekiwanie na dostawę
  Królik Laura XXL

  Królik Laura XXL, to szyta ręcznie zabawka w rozmiarze maxi, czyli przytulanka mierząca około 110cm. Miłośniczka falbanek i kokardek, stąd tiulowa spódniczka oraz różowa kokardka przy uchu. Ubranko uzupełniają szare getry oraz jasno różowa bluza w gwiazdki uszyta z dresówki. Wypełnienie przytulanki stanowi antyalergiczna kulka silikonowa.

  189,00 zł
 • Królik Zoe XXL

  Nie ma nic modniejszego zimą, niż ciepła, imitująca robótki ręczne sukienka. Dokładnie taka, w jaką ubrana jest Zoe, nowy Lulak serii XXL. Ta ręcznie szyta zabawka wykonana jest z bawełny, wypełnienie stanowi antyalergiczna kulka silikonowa natomiast sukienka uszyta jest z dresówki (również bawełna). Królik mierzy około 110cm.  Nosek jest wyszyty, oczka...

  189,00 zł
 • Królik Oliwia XXL

  Królik Oliwia to ręcznie szyta przytulanka w rozmiarze XXL. Mierzy 110cm, uszyta jest z bawełny, natomiast wypełnienie stanowi antyalergiczna kulka silikonowa. Zabawka ubrana jest w zdejmowaną, bawełnianą sukienkę bombkę oraz getry. Uszy przyozdobione opaską z różową kokardą, nosek wyszyty, a oczy namalowane akrylową farbą do tkanin.

  179,00 zł
 • Królik Alan XXL

  Ręcznie szyta zabawka królik Alan to jeden z najbardziej utalentowanych kierowców wszech czasów wśród maskotek.  W czasie swojej kariery pięciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Świata o puchar Marchewki. Ta ręcznie robiona przytulanka mierzy około 110cm i wykonana jest ze 100% bawełny. Wypełnienie stanowi antyalergiczna kulka silikonowa. Nosek został...

  189,00 zł
 • Królik Sara XXL

  Kolejna ręcznie szyta przytulanka z kategorii Lulaków XXL. Mierzy 110cm. Maskotka została ubrana zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie: sukienkę uszytą z drukowanej dresówki i tiulowej falbanki, a że dodatki są teraz obowiązkowe, na uszkach pojawiła się opaska w stylu pin up girl. Wypełnienie to antyalergiczna kulka sylikonowa. Nosek jest...

  179,00 zł
 • Królik Nanuszka XXL

  Królik Nanuszka to efekt współpracy z Malwiną autorką bloga nanuszka.pl z dedykacją dla uroczej Nadii. Ten ręcznie szyty ‘olbrzym’ wśród Lulaków mierzy około 110cm i tradycyjnie wykonany został ze 100% bawełny gdzie wypełnienie stanowi antyalergiczna kulka sylikonowa. Nosek wyszyty, a oczy namalowane akrylową farbą do tkanin. Uroku przytulance dodaje...

  169,00 zł

Filtruj