królik medium XL

Jest 21 produktów.

Królik Medium – Wersja królika XL w rozmiarze około 80cm. To najbardziej popularna wersja wśród królików. 

Pokaż 1 - 12 z 21 produktów
 • Królik Martyna XL

  Przytulnka nie z tego świata, sprawia, że inni czują się w jej towarzystwie dobrze i radośnie. Ta ręcznie robiona zabawka wykonana jest ze 100% bawełny, a wnętrze stanowi antyalergiczna kulka silikonowa. Przytulnka mierzy o koło 80cm i ubrana jest w bawełnianą sukienkę bombkę z nadrukiem kolorowych piórek.

  129,00 zł
 • Królik Lidia XL

  Błyskotliwa i promieniująca radością, ręcznie wykonana zabawka królik Lidia XL. Przytulanka uszyta jest ze 100% bawełny, a jej wypełnienie stanowi antyalergiczna kulka silikonowa. Królik ubrany jest w bawełnianą koszulkę, tiulową spódniczkę oraz szare getry. Przytulanka mierzy około 80cm.

  129,00 zł
 • Królik Marika XL

  Perfekcjonistka w każdym calu, wie co dobre i dobrze się nosi. To właśnie ręcznie szyta przytulanka królik Marika XL. Zabawka mierzy około 80cm, jej wnętrze wypełnia antyalergiczna włóknina silikonowa. Królik ubrany jest w bawełnianą sukienkę wykończoną koronką.

  129,00 zł
 • Królik Blanka XL

  Spokojna i opanowana w każdej sytuacji, prawdziwa oaza spokoju. To właśnie jest królik Blanka, ręcznie robiona zabawka dla dzieci. Uszyta z bawełny, nosi białą sukienkę zdobioną złotymi kropkami i koronką. Przytulanka mierzy około 80cm, jej wnętrze wypełnia antyalergiczna kulka silikonowa. Nosek i buźka są wyszyte, natomiast oczka namalowane specjalną...

  129,00 zł
 • Królik wróżka Eliza XL

  Czary mary, rozsieje w wokół siebie miłość i uczynię chwilę piękniejszą. Królik Eliza to ręcznie szyta zabawka, stworzona dla małych czarodziejek, kochających bajkowy świat. Przytulanka mierzy 80cm. Jej wnętrze wypełnione jest antyalergiczną kulką silikonową, natomiast na jej ubiór składają się: kolorowa, tiulowa spódniczka, bawełniana bluzeczka ozdobiona...

  129,00 zł
 • Królik Nikodem XL

  Postać królika zainspirowała już wielu artystów. Można je znaleźć zarówno w bajkach, filmach czy grach. Królik Nikodem XL to zabawka ręcznie szyta ubrana w czarną bluzę z motywem złotych nietoperzy oraz bawełniane spodnie imitujące dżinsy.  Przytulanka mierzy około 80cm, a jej wypełnienie to antyalergiczna kulka silikonowa. 

  129,00 zł
 • Królik Fabian XL

  Ręcznie szyty królik Fabian w wersji XL. Kocha militaria, a w szczególności odzież w stylu oficerskim. Ta ręcznie szyta zabawka ubrana jest dresowe spodnie moro oraz czarną bluzę z kieszonką.  Mierzy około 80cm, a wypełnienie stanowi antyalergiczna kulka silikonowa. 

  129,00 zł
 • Królik Inez XL

  Pogodna, wrażliwa i energiczna w działaniu – taka właśnie jest Inez, ręcznie szyta przytulanka królik. Zabawka ubrana jest w bawełnianą szarą sukienkę z białym nadrukiem liści palmowych, szare getry, a jej głowę zdobi różowa kokardka. Ta ręcznie robiona zabawka dla dzieci mierzy około 80cm, a jej wnętrze stanowi antyalergiczna kulka silikonowa.

  129,00 zł
 • Królik Lena XL

  Gdy na dworze szaro, mokro i pochmurnie, klimat ociepla maskotka szyte ręcznie Królik Lena XL. Ta ręcznie robiona zabawka ubrana została w dresową sukienkę z norweskim wzorem, uwielbianym od wielu sezonów. Wypełnienie lalki stanowi antyalergiczna kulka silikonowa, nosek został wyszyty a oczka namalowane farbą do tkanin. Królik mierzy około 80cm.

  129,00 zł
 • Królik Natalia XL

  Przytulanka królik Natalia to siostra, bliźniaczka Nataszy, ręcznie szytej przytulanki marki Lulaki. Patrząc na ich zdjęcia ma się wrażenie, że to jedna ta sama przytulanka, a jednak różni je mały szczegół – kolor tiulowej spódniczki. Wypełnienie zabawki stanowi antyalergiczna kulka silikonowa. Nosek i buźka zostały wyszyte, natomiast oczka namalowane....

  129,00 zł
 • Królik Cyprian XL

  Królik Cyprian XL to ręcznie robiona zabawka dla dzieci, wypełniona miękką i antyalergiczną kulką silikonową. Przytulanka ubrana jest w bawełniane spodnie dresowe z kieszonką, bawełniany t-shirt oraz kamizelkę z polaru shaggy. Nosek i buźka zostały wyszyty, natomiast oczka namalowane farbą do tkanin. Zabawka mierzy około 80cm.

  129,00 zł
 • Królik Natasza XL

  Przebojowa Natasza, ręcznie szyta przytulanka, uwielbia skandynawski styl, gdzie prym wiodą rozświetlone wnętrza, urządzone w prosty, ale zarazem funkcjonalny sposób. Przytulanka ubrana jest w biały bawełniany t-shirt, tiulową spódniczkę, szare getry oraz kamizelkę z polaru shaggy. Wnętrze zabawki stanowi antyalergiczna kulka silikonowa. Przytulanka...

  129,00 zł

Filtruj